Rodzice

Klub Odkrywcy - chrześcijańska strona internetowa dla dzieci.
Klubodkrywcy.com to strona internetowa, na której dzieci mogą dowiedzieć się więcej na temat Słowa Bożego i jego zastosowania w ich życiu, zagrać w przygotowane dla nich gry, wyrażać swoje opinie i porozmawiać ze specjalnie wyszkolonymi, dorosłymi „przewodnikami", którzy pomogą im rozwiązać problemy związane z Bożym Słowem w osobisty, ale pozbawiony zagrożeń sposób. Wszyscy przewodnicy są dokładnie sprawdzeni przed dopuszczeniem ich do do rozmów z dziećmi.

Wsparcie duszpasterskie naszych przewodników
Wiele dzieci czuje się samotnych, niekochanych i niezrozumianych, żyje w trudnych warunkach, z ciągłą obawą o to, co będzie dalej. Na naszej stronie mamy system krótkich wiadomości, przeznaczony właśnie dla tych dzieci. Mogą one do nas napisać dobrowolnie i anonimowo.
Nasi przewodnicy odpowiadają każdemu indywidualnie i osobiście, zachęcając dzieci, towarzysząc im w ich potrzebach i odpowiadając na ich pytania.
Nasi przewodnicy wskazują na pomoc i pociechę Biblii i Jezusa Chrystusa oraz modlą się za dzieci. Zostali specjalnie przeszkoleni do tej pracy.
W razie potrzeby skierujemy poszukujących porady do naszych profesjonalnych doradców.

Klubodkrywcy.com wierzy w moc Słowa Bożego i zaprasza zarówno dzieci, jak i ich rodziców do korzystania z tej strony.

Dostęp rodzicielski w Klubodkrywcy.com
Chcemy zapewnić rodziców, że ich dzieci mogą bezpiecznie i przyjemnie spędzać tutaj czas online. Rodzice mogą przeglądać Klubodkrywcy.com, aby przekonać się, że jest to miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć o Bogu i bawić w bezpiecznym środowisku.

Klubodkrywcy.com może udostępniać linki do innych stron internetowych, które mogą mieć inne zasady pobierania informacji. Te inne strony internetowe podlegają własnej polityce prywatności, która mogą znacznie różnić się od naszej. Zachęcamy odwiedzających do odwiedzania innych stron internetowych w celu zapoznania się z polityką prywatności i zasadami gromadzenia informacji w tych witrynach.

Pytania / wątpliwości?
Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub obawy dotyczące polityki prywatności Klubodkrywcy.com i / lub praktyk, skontaktuj się z nami, korzystając z informacji znajdujących się na górze tej strony.