Rodzice

Klub Odkrywcy - chrześcijańska strona internetowa dla dzieci.
Klubodkrywcy.com to miejsce w sieci World Wide Web, gdzie dzieci mogą przyjść, aby dowiedzieć się więcej na temat Słowa Bożego i jego zastosowania życie, jak również granie, słuchanie ich opinii i interakcja ze specjalnie wyszkolonymi dorosłymi „przewodnikami po szlakach”, którzy pomogą im od Słowa Bożego w osobisty, ale nie zagrażający sposób. Wszystkie przewodniki po trasach są dokładnie sprawdzane przed dopuszczeniem do udziału.

Klubodkrywcy.com wierzy w moc Słowa Bożego i wzywamy zarówno dzieci, jak i ich rodziców do korzystania z naszej strony i korzystania z niej.

Dostęp rodzicielski w Klubodkrywcy.com
Naszym celem jest pomoc rodzicom w zapewnieniu, że ich dzieci będą miały bezpieczne i przyjemne wrażenia online. Rodzice mogą przeglądać Klubodkrywcy.com, aby przekonać się, że Klubodkrywcy.com to miejsce, w którym dzieci mogą się uczyć o Bogu i bawić w bezpiecznym środowisku.

Klubodkrywcy.com może udostępniać linki do innych stron internetowych, które mogą mieć własne praktyki zbierania informacji. Te inne strony internetowe podlegają własnej polityce prywatności lub praktykom gromadzenia informacji, które mogą znacznie różnić się od naszych. Zachęcamy odwiedzających do odwiedzania innych stron internetowych w celu zapoznania się z polityką prywatności i zasadami gromadzenia informacji w tych witrynach.

Pytania / wątpliwości?
Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub obawy dotyczące polityki prywatności Klubodkrywcy.com i / lub praktyk, skontaktuj się z nami, korzystając z informacji znajdujących się na górze tej strony.